cart
Košík
menu

UBNT UF-SPLITTER-8, rozdeľovač UFiber 1:8

Kód: 1017214
Ihned k odeslání
Termín a spôsob doručenia
Typ vlákna:Singlemode; Typ kábla:Patch kábel; Typ konektora:SC.prečítajte si viac
Vyberte si zvýhodnené balenie
Množstevné zľavy
19 
15.83  bez DPH
ks
envelope
Váš dotaz
bell
Sledovat
Parametre
Výrobca:
Kód:
1017214
EAN:
817882026819
Záruka:
24 Měsíc(ů) mesiacov
Typ vlákna:
Singlemode
Typ kabelu:
Patch kabel
Typ konektoru:
SC
Popis UBNT UF-SPLITTER-8, rozdeľovač UFiber 1:8
UF-SPLITTER rozširuje produktový rad Ubiquiti pre riešenia GPON. Optické rozdeľovače PLC sú kľúčovým stavebným prvkom pre prístupové siete P2MP (Point to Multi-Point) FTTx. Ponúkané rozdeľovače majú nízky útlm a vysoký útlm odrazu. Kompaktné rozmery týchto rozbočovačov umožňujú jednoduchú inštaláciu do stojanov a optických káblov. Rozdeľovač sa dodáva v prevedení TUBE, v kombinácii 1:8 a s dĺžkou 4 m. Vlákna sú typu G657A1 a sú ukončené konektormi SC s brúsením APC ferule...
Naposledy navštívené produkty
Prihlásenie
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.
Sledovanie produktu
Zadajte podmienky a e-mail, na ktorý chcete poslať správu, keď sú tieto podmienky splnené