Prihlasovací formulár
Prihlasovacie meno
Prihlasovacie heslo




Zabudnuté heslo|Zaregistrovať sa
Osobné údajeObjednávkyPorovnanieObľúbenéReklamaciaOdhlásenie
Späť
Upresniť výberCenové rozpätie
Cenový limitLen skladom
Výrobca
Počet SFP portůPočet SFP+ portůTyp produktuPočel LAN portovÚroveň licenciePočet mini-PCI slotovVlastnostiPodporované štandardyUSB portGigabit ethernetSlot na SIM kartuPodporované standardyFrekvenční pásmo (GHz)Slot pro paměťovou kartuIntegrovaná bezdrátová kartaSFP slotProvedení
  1. Hlavná stránka
  2. IT
  3. Sieťové prvky
  4. RouterBOARD

RouterBOARD

Zotriediť
Na stránke
Upresniť výber
Stránka134...24
19" montážny rám TRITON 42U, dvojdielny, hĺbka 800 mmTyp dátového rozvádzača:Montážne rámy 19"; Výška rozvádzača (U):42U /1970mm; Šírka rozvádzača (mm):600; Hĺbka rozvádzača (mm):800.
540 €
s DPH
Injektor POE panel aktívny, gigabitový - 4 porty, tienený, 802.3af/atTyp produktu:Napájacie adaptéry, PoE; Počel LAN portov:4.
62 €
s DPH
Skladom u dodávateľa, expedicia do 24 hodin
Injektor POE panel aktívny, gigabitový - 8 portov, tienený, svorkovnica, 802.3af/atTyp produktu:Napájacie adaptéry, PoE; Počel LAN portov:8.
104 €
s DPH
Skladom u dodávateľa, expedicia do 24 hodin
Injektor POE panel pasívny, gigabitový - 12 portov, tienenýTyp produktu:Napájacie adaptéry, PoE; Počel LAN portov:12.
146 €
s DPH
Injektor POE panel pasívny, gigabitový - 16 portov, tienenýTyp produktu:Napájacie adaptéry, PoE; Počel LAN portov:13 a více.
152 €
s DPH
Skladom u dodávateľa, expedicia do 24 hodin
Injektor POE panel pasívny, gigabitový - 4 porty, tienenýTyp produktu:Napájacie adaptéry, PoE; Počel LAN portov:4.
31 €
s DPH
Skladom u dodávateľa, expedicia do 24 hodin
Injektor POE panel pasívny, gigabitový - 6 portov, tienenýTyp produktu:Napájacie adaptéry, PoE; Počel LAN portov:6.
74 €
s DPH
Skladom u dodávateľa, expedicia do 24 hodin
Injektor POE panel pasívny, gigabitový - 8 portov, tienený, svorkovnicaTyp produktu:Napájacie adaptéry, PoE; Počel LAN portov:8.
47 €
s DPH
Interný napájací zdroj Mikrotik GB60A-S12 pre CCR1016 r2, 60WTyp produktu:Napájacie adaptéry, PoE.
42 €
s DPH
Karta MikroTik R52HnD mini-PCI, vysoký výkon 400 mW, dvojpásmová 2.4/5GHz 802.11a/b/g/n, 2x MMCXTyp produktu:Mini-PCI karty.
71 €
s DPH
Licencia MikroTik RouterOS Cloud Hosted Router P1Typ produktu:Licencia.
45 €
s DPH
Novinka
MikroTik 1.25G SFP optical module S-C51DLC40D, CWDM, SM, 40km, 1510nm, 2x LC
50 €
s DPH
Stránka134...24