Prihlasovací formulár
Prihlasovacie meno
Prihlasovacie heslo




Zabudnuté heslo|Zaregistrovať sa
Osobné údajeObjednávkyPorovnanieObľúbenéReklamaciaOdhlásenie
Späť
  1. Hlavná stránka
  2. IT
  3. Sieťové prvky
  4. Optická kabeláž

Optická kabeláž

Zotriediť
Na stránke
Upresniť výber
Stránka134...21
NovinkaSkladom u dodávateľa, expedicia do 24 hodin
Bezprašné utierky KIMTECH na čistenie optických vlákienMontáž:Ostatné.
7 €
s DPH
DROP1000 Solarix kábel, 12vl 9/125, 3,8mm, LSOH, čierny, 500m cievka SXKO-DROP-12-OS-LSOHTyp vlákna:Singlemode; Typ kábla:DROP kábel.
418 €
s DPH
Novinka
DROP1000 Solarix kábel, 16vl 9/125, 3,9mm, LSOH, čierny, 500m cievka SXKO-DROP-16-OS-LSOHTyp vlákna:Singlemode; Typ kábla:DROP kábel.
524 €
s DPH
DROP1000 Solarix kábel, 24vl 9/125, 4,0mm, LSOH, čierny, 500m cievka SXKO-DROP-24-OS-LSOHTyp vlákna:Singlemode; Typ kábla:DROP kábel.
732 €
s DPH
Novinka
DROP1000 Solarix kábel, 2vl 9/125, 3,5mm, LSOH, čierny, 500m cievka SXKO-DROP-2-OS-LSOHTyp vlákna:Singlemode; Typ kábla:DROP kábel.
200 €
s DPH
Novinka
DROP1000 Solarix kábel, 4vl 9/125, 3,6mm, LSOH, čierny, 500m cievka SXKO-DROP-4-OS-LSOHTyp vlákna:Singlemode; Typ kábla:DROP kábel.
247 €
s DPH
Novinka
DROP1000 Solarix kábel, 8Vl 9/125, 3,7mm, LSOH, čierny, 500m cievka SXKO-DROP-8-OS-LSOHTyp vlákna:Singlemode; Typ kábla:DROP kábel.
344 €
s DPH
Duplexný patch kábel MM 50/125, OM2, ST-SC, LS0H, 3 mTyp vlákna:Multimode; Typ kábla:Patch kábel; Typ konektora:SC, ST.
9 €
s DPH
Skladom u dodávateľa, expedicia do 24 hodin
Duplexný patch kábel MM 50/125, OM3, LC-LC, LS0H, 10 mTyp vlákna:Multimode; Typ kábla:Patch kábel; Typ konektora:LC, LC.
15 €
s DPH
Skladom u dodávateľa, expedicia do 24 hodin
Duplexný patch kábel MM 50/125, OM3, LC-LC, LS0H, 15 mTyp vlákna:Multimode; Typ kábla:Patch kábel; Typ konektora:LC, LC.
19 €
s DPH
Skladom u dodávateľa, expedicia do 24 hodin
Duplexný patch kábel MM 50/125, OM3, LC-LC, LS0H, 2 mTyp vlákna:Multimode; Typ kábla:Patch kábel; Typ konektora:LC, LC.
9 €
s DPH
NovinkaSkladom u dodávateľa, expedicia do 24 hodin
Duplexný patch kábel MM 50/125, OM3, LC-LC, LS0H, 20 mTyp vlákna:Multimode; Typ kábla:Patch kábel; Typ konektora:LC, LC.
23 €
s DPH
Stránka134...21