cart
Košík
menu

Optická spojka singlemode simplex E2000-E2000, APC

Kód: 10101627
Na dotaz
Termín a spôsob doručenia
Typ vlákna:Singlemode; Typ kábla:Spojka; Typ konektora:E2000/APC.prečítajte si viac
Vyberte si zvýhodnené balenie
Množstevné zľavy
8 
6.67  bez DPH
ks
Můžete nakoupit násobky 1 ks
envelope
Váš dotaz
bell
Sledovat
Parametre
Výrobca:
Kód:
10101627
EAN:
10101627
Záruka:
24 Měsíc(ů) mesiacov
Typ vlákna:
Singlemode
Typ kabelu:
Spojka
Typ konektoru:
E2000/APC
Popis Optická spojka singlemode simplex E2000-E2000, APC

Simplexné spojenie


Konektor: E2000/E2000

Brúsenie: APC Typ vlákna: jednovidové
..

Prihlásenie
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.
Sledovanie produktu
Zadajte podmienky a e-mail, na ktorý chcete poslať správu, keď sú tieto podmienky splnené