cart
Košík
menu

Aruba 10G SFP+ LC LR 10km SMF Transceiver

Kód: 703225
Na dotaz
Termín a spôsob doručenia
Typ príslušenstva:Rozširujúce moduly k aktívnym prvkom.prečítajte si viac
Vyberte si zvýhodnené balenie
Množstevné zľavy
4 703 
3 919.17  bez DPH
ks
envelope
Váš dotaz
bell
Sledovat
Parametre
Kód:
703225
EAN:
190017353357
Záruka:
99 Doživotní mesiacov
Typ příslušenství:
Rozšiřující moduly k aktivním prvkům
Popis Aruba 10G SFP+ LC LR 10km SMF Transceiver
Aruba 10G SFP+ LC LR 10km SMF Transceiver.
Naposledy navštívené produkty
Prihlásenie
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.
Sledovanie produktu
Zadajte podmienky a e-mail, na ktorý chcete poslať správu, keď sú tieto podmienky splnené