Prihlasovací formulár
Prihlasovacie meno
Prihlasovacie heslo




Zabudnuté heslo|Zaregistrovať sa
Osobné údajeObjednávkyPorovnanieObľúbenéReklamaciaOdhlásenie
Späť
  1. Hlavná stránka
  2. Výrobca  Solarix

Solarix

Zotriediť
Na stránke
Upresniť výber
Stránka1234...57
Inštalačný kábel Solarix UTP, Cat6, drôt, LSOH, cievka 500 m SXKD-6-UTP-LSOHTyp komponenty:Kábel horizontálny; Prevedenie:CAT6; Tienenie:UTP.
410 €
s DPH
Solarix 10G prepojovací kábel CAT6A SFTP LSOH 0,5 m sivý, odolný proti zasekávaniu C6A-315GY-0,5MBSolarix 10G patch kábel CAT6A, SFTP, LSOH, 0,5m, šedý, non-snag-proof.
5 €
s DPH
Solarix 10G prepojovací kábel CAT6A SFTP LSOH 10 m sivý, odolný voči nárazom C6A-315GY-10MBSolarix 10G patch kábel CAT6A, SFTP, LSOH, 10m, šedý, non-snag-proof.
23 €
s DPH
Skladom u dodávateľa, expedicia do 24 hodin
Solarix 10G prepojovací kábel CAT6A SFTP LSOH 1m sivý, odolný voči nárazom C6A-315GY-1MBSolarix 10G patch kabel CAT6A SFTP LSOH 1m sedy non-snag-proof.
6 €
s DPH
Solarix 10G prepojovací kábel CAT6A SFTP LSOH 2m sivý, odolný proti zasekávaniu C6A-315GY-2MBSolarix 10G patch kábel CAT6A, SFTP, LSOH, 2m, šedý, non-snag-proof.
7 €
s DPH
Skladom u dodávateľa, expedicia do 24 hodin
Solarix 10G prepojovací kábel CAT6A SFTP LSOH 3 m sivý, odolný proti zasekávaniu C6A-315GY-3MBSolarix 10G patch kábel CAT6A, SFTP, LSOH, 3m, šedý, non-snag-proof.
9 €
s DPH
Solarix 10G prepojovací kábel CAT6A SFTP LSOH 5 m sivý, odolný voči nárazom C6A-315GY-5MBSolarix 10G patch kábel CAT6A, SFTP, LSOH, 5m, šedý, non-snag-proof.
13 €
s DPH
Adaptér Solarix LC MM OM2 duplex SXAD-LC-PC-OM2-DSolarix Adapter LC MM OM2 duplex.
2 €
s DPH
Skladom u dodávateľa, expedicia do 24 hodin
Solarix Priemyselný modul na DIN lištu pre jeden keystone sivý SXKJ-DIN-GYTyp komponenty:Datová zásuvka.
4 €
s DPH
Skladom u dodávateľa, expedicia do 24 hodin
Inštalačný kábel Solarix FTP, Cat5E, drôt, PVC, krabica 305m SXKD-5E-FTP-PVCTyp komponenty:Kábel horizontálny; Prevedenie:CAT5E; Tienenie:FTP.
211 €
s DPH
Skladom u dodávateľa, expedicia do 24 hodin
Inštalačný kábel Solarix FTP, Cat5E, drôt, LSOH, krabica 305m SXKD-5E-FTP-LSOHTyp komponenty:Kábel horizontálny; Prevedenie:CAT5E; Tienenie:FTP.
229 €
s DPH
Skladom u dodávateľa, expedicia do 24 hodin
Inštalačný kábel Solarix outdoor FTP, Cat5E, drôt, PE, samonosný, cievka 305 m SXKD-5E-FTP-PE-SAMTyp komponenty:Kábel horizontálny; Prevedenie:CAT5E; Tienenie:FTP.
290 €
s DPH
Stránka1234...57