Prihlasovací formulár
Prihlasovacie meno
Prihlasovacie heslo




Zabudnuté heslo|Zaregistrovať sa
Osobné údajeObjednávkyPorovnanieObľúbenéReklamaciaOdhlásenie
Späť
  1. Hlavná stránka
  2. Výrobca  Cisco

Cisco

Zotriediť
Na stránke
Upresniť výber
Stránka1234...26
Napájací kábel so skrinkovým prepojením, 250Cabinet Jumper Power Cord, 250.
41 €
s DPH
Cisco SFP-10G-SR=, vysielač SFP+, 10GbE SR, MMF, 300 mTyp príslušenstva:Mini-GBIC (SFP) moduly.
1 637 €
s DPH
Cisco SFP-10G-SR-S=, modul SFP+, 10GbE SR, MMF, 400 mTyp príslušenstva:Mini-GBIC (SFP) moduly.
1 151 €
s DPH
Cisco C2960X-STACK FlexStack-Plus - sieťový stohovací modulTyp príslušenstva:Rozširujúce moduly k aktívnym prvkom.
2 261 €
s DPH
Cisco GLC-SX-MMD=, vysielač SFP, GbE SX, MMF, 1kmTyp príslušenstva:Mini-GBIC (SFP) moduly.
822 €
s DPH
Cisco GLC-TE=, vysielač SFP, GbE T, RJ-45, 100 mTyp príslušenstva:Mini-GBIC (SFP) moduly.
740 €
s DPH
Cisco SFP-10G-LR-S=, vysielač SFP+, 10GbE LR, SMF, 10 kmTyp príslušenstva:Mini-GBIC (SFP) moduly.
3 289 €
s DPH
Cisco SFP-10G-LRM=, vysielač SFP+, 10GbE LRM, MMF, 300 mTyp príslušenstva:Mini-GBIC (SFP) moduly.
1 809 €
s DPH
Medený dvojlinkový kábel Cisco SFP+ 1 mTyp príslušenstva:Ostatné príslušenstvo (zdroje, ventilátory, apod.).
165 €
s DPH
Medený dvojlinkový kábel Cisco SFP+ 2 mTyp komponenty:Prepojovací panel.
165 €
s DPH
Medený dvojlinkový kábel Cisco SFP+ 3 mTyp príslušenstva:Ostatné príslušenstvo (zdroje, ventilátory, apod.).
165 €
s DPH
Medený dvojlinkový kábel Cisco SFP+ 5 mTyp príslušenstva:Ostatné príslušenstvo (zdroje, ventilátory, apod.).
247 €
s DPH
Stránka1234...26