cart
Košík
menu

Acrobat Standard DC for TEAMS MP Viacero jazykov (+CZ) COM, 1 používateľ, 1 mesiac, Level 3, 50 - 99 Lic - nová licence

Kód: 124810
Na dotaz
Termín a spôsob doručenia
Jazyk:Bez väzby na jazyk; Pre koho je licencia určená:Komerčné; Spôsob platby:Prenájom; Perióda platby:Mesačné; Typ licencie:Online ESD.prečítajte si viac
Vyberte si zvýhodnené balenie
Množstevné zľavy
19 
15.83  bez DPH
ks
envelope
Váš dotaz
bell
Sledovat
Parametre
Výrobca:
Kód:
124810
Záruka:
6 Měsíc(ů)
Jazyk:
Český
Způsob licencování:
Pronájem
Pro koho je licence určena:
Komerční
Perioda placení:
Měsíčně
Typ licence:
Online ESD
Popis Acrobat Standard DC for TEAMS MP Viacero jazykov (+CZ) COM, 1 používateľ, 1 mesiac, Level 3, 50 - 99 Lic - nová licence

Najdôveryhodnejšie riešenie na prácu s PDF je teraz ešte prepojenejšie
Vytvárajte, upravujte, podpisujte a sledujte dokumenty kedykoľvek a kdekoľvek - na počítačoch, prehliadačoch a mobilných zariadeniach.

Najnovšie funkcie Acrobatu sú vždy k dispozícii

Vaše potreby sa neustále vyvíjajú. A s nimi aj spôsob, akým pracujete. Preto neustále vylepšujeme a pridávame funkcie do aplikácie Adobe Acrobat. Keď si zakúpite aplikáciu Adobe Acrobat DC, získate najnovšie funkcie hneď po ich vydaní.

Acrobat DC. Takto funguje svet

Viac ako päť miliónov organizácií na celom svete používa Acrobat DC na vytváranie a úpravu zložitých súborov PDF, konverziu súborov PDF do formátov Microsoft Office a mnoho ďalšieho. Ak často cestujete a potrebujete spolupracovať s kolegami na viacerých miestach, spoľahnite sa na Acrobat DC.

  • Vytváranie súborov PDF
  • Prevod súborov PDF
  • Úprava súborov PDF
  • Zdieľanie súborov PDF
  • Podpisovanie súborov PDF

Udržujte projekty v chode odkiaľkoľvek

Bez ohľadu na to, kde sa nachádzate alebo na akom zariadení pracujete, môžete pokračovať v spolupráci a podporovať ho. Pomocou aplikácie Acrobat DC môžete jednoducho zdieľať súbory PDF na kontrolu, revíziu a podpisovanie a dokonca sledovať ich priebeh - z akéhokoľvek zariadenia a miesta.

Bezproblémová kontrola dokumentov

Zdieľanie súborov PDF a zhromažďovanie komentárov je teraz jednoduché. Stačí poslať e-mail s odkazom na súbor PDF. Príjemcovia môžu kliknutím na odkaz otvoriť súbor a začať ho komentovať. Máte väčšiu kontrolu nad celým procesom, môžete sledovať priebeh súboru a zaobísť sa bez neprehľadných príloh.

Vážna práca so súbormi PDF na mobilnom zariadení

Stále bezplatná mobilná aplikácia Acrobat Reader je teraz výkonnejšia ako kedykoľvek predtým a obsahuje nástroje, ktoré potrebujete na prezeranie, anotovanie, podpisovanie a zdieľanie súborov PDF odkiaľkoľvek. S aplikáciou Acrobat Standard DC máte ešte viac možností. Súbory môžete upravovať, vytvárať, exportovať, organizovať a spájať priamo v tablete.

Nechajte pero v zásuvke a podpíšte sa elektronicky

Vypĺňajte a podpisujte formuláre PDF rýchlo a jednoducho kdekoľvek a na akomkoľvek zariadení. Môžete tiež zbierať podpisy, digitálne sledovať priebeh a automaticky archivovať podpísaný dokument.

Vďaka službe Adobe Document Cloud môže vaša firma využívať plne digitálne procesy

Vo veľkých podnikoch pracujú ľudia na rôznych miestach sveta a používajú rôzne zariadenia. S našimi produktmi, ako sú Adobe Acrobat DC, Acrobat Sign a ďalšie, si môžete byť istí, že vaša firma je vybavená pre dnešný svet rôznych zariadení.

..

Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.
Sledovanie produktu
Zadajte podmienky a e-mail, na ktorý chcete poslať správu, keď sú tieto podmienky splnené