cart
Košík
menu

Acronis Cyber Infrastructure SUB LIC 50 TB, 3 roky - RNW

Kód: 852280
Na dotaz
Termín a spôsob doručenia
SKLADOVANIE ACRONIS RýchleAž 5-krát rýchlejšie ako Ceph alebo iné softvérové úložisko. SSD chaching,prečítajte si viac
Vyberte si zvýhodnené balenie
Množstevné zľavy
21 800 
18 166.67  bez DPH
ks
envelope
Váš dotaz
bell
Sledovat
Parametre
Výrobca:
Kód:
852280
Záruka:
6 Měsíc(ů)
Popis Acronis Cyber Infrastructure SUB LIC 50 TB, 3 roky - RNW

SKLADOVANIE ACRONIS

Rýchle
Až 5-krát rýchlejšie ako Ceph alebo iné softvérové úložisko. SSD chaching, automatické vyvažovanie používania a paralelná replikácia.

Zabezpečený
Nikdy nestratíte svoje údaje. Acronis Cloud RAID™ spravuje zdroje, a tým aj výpočtový čas, aby sa vyriešili problémy s integritou, obnovou a obnovením údajov. Acronis Notary™ s technológiou blockchain zabezpečuje nemennosť údajov a overenie ich pravosti.

Osvedčené
Úložisko Acronis je vo výrobe už viac ako 5 rokov; 12 dátových centier Acronis má viac ako 50 PB fyzického priestoru (32 PB logického priestoru využíva viac ako 125 000 desktopov a mobilných zariadení) s dátami zákazníkov zálohovanými prostredníctvom Acronis Backup Cloud, Acronis True Image, Acronis Backup 12 a Acronis Backup Advanced 11.7.

Univerzálny
Zjednocuje ukladanie súborov, blokov a objektov v jedinom softvérovom riešení na neobmedzené škálovateľné ukladanie údajov, ktoré pokrýva všetky možné prípady použitia a zlé scenáre. Univerzálna architektúra úložiska pre blokové, súborové a objektové úložisko. Optimalizované na prevádzku spolu s inými produktmi Acronis, ako sú Acronis Backup, Acronis Access Advanced, Acronis Files Cloud.

Efektívne
Inteligentná automatizácia, agilná správa grafického rozhrania a podpora heterogénneho hardvéru umožňujú kontrolovateľné TCO. Vysoko optimalizované jadro umožňuje len mierne využitie procesora a pamäte.

Lacný
Oddeľujeme vývoj softvéru od hardvéru, čím zvyšujeme slobodu a flexibilitu výberu. Softvér je navrhnutý na prevádzku na hardvéri COTS. Ponúkame flexibilné licencovanie a možnosť výberu medzi predplatným a platbou podľa potreby. Naše softvérové úložisko sa jednoducho spravuje a udržiava, čím vám šetrí drahocenný čas.
..

Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.
Sledovanie produktu
Zadajte podmienky a e-mail, na ktorý chcete poslať správu, keď sú tieto podmienky splnené