cart
Košík
menu

Acronis Cyber Infrastructure SUB LIC 10 TB, 5 rokov

Kód: 852265
Na dotaz
Termín a spôsob doručenia
SKLADOVANIE ACRONIS RýchleAž 5-krát rýchlejšie ako Ceph alebo iné softvérové úložisko. SSD chaching,prečítajte si viac
Vyberte si zvýhodnené balenie
Množstevné zľavy
8 019 
6 682.50  bez DPH
ks
envelope
Váš dotaz
bell
Sledovat
Parametre
Výrobca:
Kód:
852265
Záruka:
6 Měsíc(ů) mesiacov
Popis Acronis Cyber Infrastructure SUB LIC 10 TB, 5 rokov

SKLADOVANIE ACRONIS

Rýchle
Až 5-krát rýchlejšie ako Ceph alebo iné softvérové úložisko. SSD chaching, automatické vyvažovanie používania a paralelná replikácia.

Zabezpečený
Nikdy nestratíte svoje údaje. Acronis Cloud RAID™ spravuje zdroje, a tým aj výpočtový čas, aby sa vyriešili problémy s integritou, obnovou a obnovením údajov. Acronis Notary™ s technológiou blockchain zabezpečuje nemennosť údajov a overenie ich pravosti.

Osvedčené
Úložisko Acronis je vo výrobe už viac ako 5 rokov; 12 dátových centier Acronis má viac ako 50 PB fyzického priestoru (32 PB logického priestoru využíva viac ako 125 000 desktopov a mobilných zariadení) s dátami zákazníkov zálohovanými prostredníctvom Acronis Backup Cloud, Acronis True Image, Acronis Backup 12 a Acronis Backup Advanced 11.7.

Univerzálny
Zjednocuje ukladanie súborov, blokov a objektov v jedinom softvérovom riešení na neobmedzené škálovateľné ukladanie údajov, ktoré pokrýva všetky možné prípady použitia a zlé scenáre. Univerzálna architektúra úložiska pre blokové, súborové a objektové úložisko. Optimalizované na prevádzku spolu s inými produktmi Acronis, ako sú Acronis Backup, Acronis Access Advanced, Acronis Files Cloud.

Efektívne
Inteligentná automatizácia, agilná správa grafického rozhrania a podpora heterogénneho hardvéru umožňujú kontrolovateľné TCO. Vysoko optimalizované jadro umožňuje len mierne využitie procesora a pamäte.

Lacný
Oddeľujeme vývoj softvéru od hardvéru, čím zvyšujeme slobodu a flexibilitu výberu. Softvér je navrhnutý na prevádzku na hardvéri COTS. Ponúkame flexibilné licencovanie a možnosť výberu medzi predplatným a platbou podľa potreby. Naše softvérové úložisko sa jednoducho spravuje a udržiava, čím vám šetrí drahocenný čas.
..

Prihlásenie
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.
Sledovanie produktu
Zadajte podmienky a e-mail, na ktorý chcete poslať správu, keď sú tieto podmienky splnené