GIGABYTE LCD - 27" Gaming monitor GO27Q24G, OLED, 2560 x 1440 QHD, 240Hz, 1.5M:1, 275cd/m2, 0.03ms, 2xHDMI, 1xDP
Kód: 1541189
Ihned k odeslání
Termín a spôsob doručenia
Vyberte si zvýhodnené balenie
Množstevné zľavy
471
382.93  bez DPH
ks
envelope
Váš dotaz
bell
Sledovat
Parametre
Výrobca:
Kód:
EAN:
Záruka:
36 Měsíc(ů)
Stav:
Novinka
Formát obrazovky:
16:9
Povrchová úprava displeja:
Lesklý
Rozlíšenie:
2560x1440 (WQHD)
Rozhranie:
DisplayPort
Výbava:
VESA, Nastaviteľná výška, Pivot
VESA rozměry:
100x100
DP verze:
1.4
Typ panelu:
OLED
Použití:
Herní
Rozhraní vstup:
HDMI, DP
Rozhraní výstup:
3,5 mm Jack
Standardní záruka (roky):
3
USB umístění:
Vzadu
Vlastnost:
Rovný
USB-C počet:
1
Barevná hloubka (bit):
10
HDMI počet:
2
DP počet:
1
HDMI verze:
2.1
Úhlopříčka displeje ("):
27
Obnovovací frekvence displeje (Hz):
240
Kontrast:1:
Doba odezvy (ms):
0,03
Hmotnost (kg):
5,6
Jas (cd/m2):
275
Popis GIGABYTE LCD - 27" Gaming monitor GO27Q24G, OLED, 2560 x 1440 QHD, 240Hz, 1.5M:1, 275cd/m2, 0.03ms, 2xHDMI, 1xDP